Menu

Alleceny.pl – największa porównywarka cen produktów

Marzec 23, 2017 - Polecamy
Alleceny.pl – największa porównywarka cen produktów

Alleceny.pl – porównywarka cen produktów.

Portal alleceny.pl to odpowiedź na trendy „smart” i rosnące potrzeby klientów. Sami o sobie piszą #WiemyGdzieNajtaniej. Serwis jest największa wyszukiwarką i porównywarką cen w polskim internecie. Jeśli chcesz wiedzieć gdzie jest najtaniej – dobrze trafiłeś. Ponad 120 000 produktów, 5 000 promocji tygodniowo, 35 sieci handlowych, 242 sklepy internetowe.

Serwis został stworzony przez klientów i dla klientów.

Jego nadrzędnym celem jest przedstawianie najlepszych ofert ze wszystkich sklepów w kraju. Bez zbędnych ściem i reklam. Parafrazując znane powiedzonko – całe promocje cały czas. Chcąc zapewnić pełen komfort i mobilność przydatną na codziennych zakupach serwis poszedł krok dalej i posiada także swoją aplikację, która jest dostępna na wszystkie systemy – OS X, Android i Windows Phone.

Serwis podzielony jest na dwie główne sekcje – zakupy internetowe i gazetki promocyjne. W pierwszej sekcji znajdziemy wszystkie sklepy oferujące sprzedaż internetową. Serwis ma zbudowaną porównywarkę cenową, dlatego mamy pewność znalezienia najlepszej oferty z 242 sklepów w sieci. Wśród nich m.in. Rossmann, Douglas, Alma24, Agito, Home, Sephora, Selgros, Lirene i wiele wiele innych. W celu ułatwienia poszukiwania najlepszych okazji – produktów można szukać wg działów takich, jak: promocje, alkohole i papierosy, napoje i woda, kawa i herbata, chemia gospodarcza, artykuły sypkie, artykuły dla zwierząt, mięso i wędliny, sekcja dla dzieci i wszystkie kategorie razem spięte.

Każda kategoria dodatkowo podzielona jest na podkategorie, które szczegółowo pozwalają poszukać produktów, które nas interesują. Przykładowo chemia gospodarcza jest podzielona na ogrodnictwo, środki czystości, zwalczanie owadów itd. Ponad dwa miliony użytkowników w Polsce pozwoliło na stworzenie mechanizmów ujawniających statystyki produktów, które preferują klienci. Z tego powodu prawdopodobnie zaraz znajdziesz to co cię najbardziej interesuje.

Najciekawiej wygląda druga część serwisu poświęcona gazetkom promocyjnym.

Możemy tam znaleźć wszystkie największe sieci sklepów w Polsce. Aktualne gazetki sklepów udostępnia PoloMarket, ABC, Aldi, Alma, Auchan, Biedronka, Carrefour, Netto, Tesco, Stokrotka, Selgros, Kaufland, Żabka oraz wiele innych. Poza stricte podziałem na sklepy i ich promocje do wyboru są także kategorie – alkohole i papierosy, chemia gospodarcza, garmażeria, kosmetyki, mięso i wędliny, mrożonki, nabiał, napoje i woda, pieczywo, owoce i warzywa, słodycze oraz zdrową żywność. Jednym słowem wszystko. Serwis jest narzędziem bardzo przydatnym dla osób planujących większe zakupy oraz dla… wszystkim mam! Moja rodzicielka potrafi objechać wszystkie sklepy w mieście szukając najlepszych promocji. Mięso kupuje w sklepie Netto, ponieważ akurat tam jest promocja a po inne rzeczy jedzie do sklepu Biedronki. Dzięki serwisowi można zaoszczędzić bardzo dużo czas i przede wszystkim odpocząć od makulatury zawalającej skrzynki pocztowe.

Strona może być także przydatna dla sieci sklepowych, ponieważ oferuje współpracę, która opiera się na udostępnianiu statystyk obejmujących realny wzrost wyników sprzedaży, zwiększenie widoczności produktów, większy ruch na stronie oraz przede wszystkim dodarcie do nowych klientów i statystyk o produktach oraz poznanie opinii samych zainteresowanych na temat promocji, sklepu oraz oferowanych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *